"Bumerangs" zaudē Liepajai

Vakar Liepājā "Bumerangs/Gulbene/ASK" aizvadīja otro pārbaudes spēli un zaudēja Liepājas vienībai ar 72:81. Par to vēsta www.buks.lv.

Pirmās ceturtdaļas vidū liepājnieki izvirzījušie vadībā ar 14:18, taču līdz ceturtdaļas beigām "Bumerangs" atspēlējās un izlīdzināja rezultātu - 22:22.

Otro ceturtdaļu veiksmīgi aizvadīja mūsu basketbolisti, līdz pirmajam puslaikam izvirzoties vadībā - 44:37.

Trešo ceturtdaļu Liepājas komanda uzvarēja ar plus 10 un rezultāts 52:55.

Arī pēdējās ceturtdaļas pirmā puse neveiksmīga mūsējiem - 58:71. Lai arī pārsvars tika samazints līdz -9, pārāki tomēr bija liepājnieki.

Statistika: Pozņaks 15p. + 10 AB, Kazāks 15p., Kļaviņš 11p. + 8 AB, M. Jaunzems 9p., Eņģelis 6p., Sniķis 5p., Sokolovs 5p., Celmiņš 4p., Rauza 2p., Bakāns, K. Jaunzems, Plivda.