Lattelecom virszemes TV

Kā vērtējat kvalitāti? Man vienmēr rāda LTV1, LTV7. LNT, TV3 un kaut kādu Vidzemes TV, pārējos ekonomiskās pakas + filmu pakas kanālus rāda tikai īpašos gadījumos. Esmu ļoti neapmierināta un plānoju pāriet uz Viasat.

Fans

Kur problēma? Pārej uz Viasat!

Kāpēc visiem būtu jāzina, ka tevi neapmierina Lattelecom pakalpojumi?

pirms 3 gadiem, 2011.01.10 13:24

saed

esi uzmanīga vai uzmanīgs ar VIASAT, noslegsi līgumu ar sātanu uz nez cik gadiem, vaļā netiksi...un maksāsi mēnesī 3.50. Es domāju labāk ir lattelekoms, lai gan nežēlīgi dārgs ar visu antenu.

pirms 3 gadiem, 2011.01.10 14:08

Nora

Es vēlos uzzināt vai arī citiem Lattelecom klientiem ir līdzīgas problēmas, iespējams, ka man ir brāķa dekoders vai antena! Varbūt problēma ir pārklājumā? Lattelecom nespēj izskaidrot, kāpēc daudzus kanālus vienā dienā no rīta rāda, bet jau pēcpusdienā nerāda. Iesaka pagrozīt antenu, bet es taču to pusdienlaikā negrozīju un no rīta viss bija ok.

Ja tu nevari sniegt atbildi, tad tavs komentārs ir lieks.

pirms 3 gadiem, 2011.01.10 14:34

:)

Nora,tā viņiem laikam iekalta standartatbilde! :))(Groziet antenu! ) Mums tieši tas pats. Ielēdzot TV nekad nezinām vai redzēsim to,ko esam ieplānojuši vai bolīsim acis uz uzrakstu-''vājš signāls''.
No Lattelekom interneta jau sen atteicāmies,ja nav kazai piena,tad nav!!!!

pirms 3 gadiem, 2011.01.10 14:55

Nora

Kur ņemt labu antenu? Iepriekš man šī antena vilšanos nav sagādājusi, bet tagad maksāju par bezmaksas kanāliem.

pirms 3 gadiem, 2011.01.10 16:37

kate

Man nav nekādu sūdzību par latelekomu,kanāli rāda visi,rāda labi. Man ir istabas antene un nav no tām jaunākām.

pirms 3 gadiem, 2011.01.10 23:03

Vilks

No vecajam antenam visas neder ja grib uztvert visus kanalus.Vajag labu antenu ar pastiprinataju.Ja velaties visu zinat sikak zvaniet 28656544.

pirms 3 gadiem, 2011.01.11 10:30

dekoders

normaala antena maksaa 15ls ar pastiprinaataaju un ker visu un ideaali nav problem ;)

pirms 3 gadiem, 2011.01.12 23:06

df

Nu mums viens jefreitors izstāstija, ka antena, brauksana uz čuhņu, uzstādīšana kādus 100 latus izmaksās...piebildīšu, ka pati noteikti nejēdzu ne nopirkt ne arī pieskrūvēt vai uzstādīt.

pirms 3 gadiem, 2011.01.13 09:44

fbdf

muljkiibas ka 100ls naudas kaaseejs mieta galaa vai pie kronsteina pieliec antenu pagriez uz tuvaako raidiitaju un viss bumbaas, ja nu vieniigi ir tadas vietas kur slikti uztver vai vispaar netever, piem. ieplakas utt. tad jaadomaa augstaak antenu biidiit. bet viss ir izdaraams ;)

pirms 3 gadiem, 2011.01.13 13:16

r

Nu tieši tā arī ir, ka ieplakā dzīvojam un nekad tur labi nav rādījis...es pemsionāre būdama diez vai uzlikšu uz staba antenu..paprasi tik kāda lattelekoma pārstāvim nomauks nagus.

pirms 3 gadiem, 2011.01.13 15:21

Ph

Nemuldi, ja?
Ja tevs dekoders ir piem Jacobson's ar iebuvetu pastuzi, tad antenai pastuzis nedrikst but.
Zintnieks atradies.

pirms 3 gadiem, 2011.01.13 19:33

ffb

iet jau runa pa leetaakiem dekoderiem, jo muusu apstaaklos tautai kad ir gruuti laiki , peerk letakus dekoderus kur nav iebuveti pastiprinaataaji..
tad pensionaares kundzei iesaku palugt deelu , mazdeelu vai kaiminju lai uzliek mastaa to anteni, jo tur nav neka sarezgiita. :))))))))))))un ari tad izmaksas nebuus lielas ;)

pirms 3 gadiem, 2011.01.13 19:56

imants

Varbūt kādam būs interesantas manas domas...

Uzreiz jāteic, ka neesmu ciparu TV fans – bet kur liksies - analogi mūsu apkārtnē vairs raida tikai Gulbenes TV. Labs analogais signāls ir LABĀKS par ciparu signālu, kas tiek sakompresēts, lai vienā kanālā ielaistu daudzas programmas. Ciparu signālam ir laika aizture – kad mēs tiešraidē redzam kā iesit vārtus, līdzjutēju stadiona tribīnēs jau ir beiguši bļaut! Vecgada vakarā, skatoties TV, plkst. 24.00 paceļam kausus, bet esam nokavējuši!

„Pensionārs Otomārs”, pieļauju, forumos nesēd, bet viņa bērni gan. Un sūdzas par TV nerādīšanu. Vajagot pāriet pie Viasat.
Domāju – nē.
Virszemes TV ir četri BEZMAKSAS kanāli. Bieži veciem cilvēkiem ar to pietiek. Lai brīvos skatītos, vajadzīgi tikai sākuma naudas ieguldījumi –dekoders, kabelis, antena, un sākuma darba ieguldījumi (lai to visu pieslēgtu). Ja pats nevar uzlikt antenu – tak ir bērni vai kaimiņi – kā jau šeit minēja – tas noteikti būs lētāk, kā saukt Lattelecom montieri! Viasatam bezmaksas kanālu nav, KATRU mēnesi ir jāmaksā!

Dekoderim vajag stipru signālu – signāla stipruma skalā – trešajā trešdaļā. Signāla kvalitāte- labi ja būtu visi 100%. To visu parāda pats dekoderis, ja ieejam attiecīgajā „menu” vietā. Nemainot uztverošo antenu un tās kabeli, dažviet signāla līmeni pacelt nevar. Analogā TV augstāko kanālu Cesvaines raidītājā izmantoja 41. (LTV7). Tagad izmanto pat 69. http://www.lattelecom.lv/majai/virszemes_tv_new/tehniska_informacija/
Vajag LABU antenu – piem. DTX48F http://www.epele.lv/product.php?id_product=894
Piem. šo var pieprasīt arī Gulbenes tirgotājiem.

Un tad var iztikt bez pastiprinātāja – jo, ja slikta antena neko nav uztvērusi, tad nav arī ko pastiprināt. Ja uztverts vājš signāls, tiek pastiprināti arī visādi nevajadzīgi trokšņi – dramatiski zūd signāla kvalitāte. Vēl var gadīties, ka antenas pastiprinātāju „aizsit” jūsu mobilais telefons, vai bezvadu interneta modēms.

Nevajadzētu izmantot istabas antenas. Āra antena jāorientē uz Cesvaini, vai Alūksni (tur gan ir reizes 10 vājāks raidītājs).

Sanāca gari.....

pirms 3 gadiem, 2011.01.18 20:25

Gari gan sanāca, taču tas vien apliecina, ka ciparu televīzija parastam cilvēkam,kurš nav saistīts ar tehnoloģijām, ir grūti saprotama lieta.Bet kvalitāte jebkurā gadījumānav tik laba kāmēsvēlētos! Latvijas vēlme lēkt ES zirgam pa priekšu nostāda mūs zaudētājos.

pirms 3 gadiem, 2011.01.24 09:42

Pievieno komentāru